I took some pause, not a long pause
And something is missing probably love
But I will settle for putting writing on paper or the computer screen
Drog screening, etc., vad vill du att jag ska prata om hahaha
Ja drog screening är det fina ordet för drog test
Jag har varit fri från droger sen 2004 (två tusen fyra)
I'm sure det är vital information att veta
Vetenskap vad finns det att säga om det - kan jag förolämpa mer människor inklusive mig själv
Alltså att jag tog en paus är att det spårade ur och sen säger folk nämen publicera vad du vill, radera inget
Nå fan ...jag har nog trampat på mina egna tår tillräckligt - den meningen är inte ens begriplig
Så jag vill försöka skriva SHORT STORIES / KORTNOVELLER jag vill att det ska vara min SPECIALITET - om du har råd och eller erfarenhet och litar på mig kan du gärna kontakta mig om tips, angående bland annat publicering
Läste Kafka och Chehkov stavning här om dagen och Chehkov var alltid en favorit, och jag tror hans specialitet skrivande var SHORT STORY
Så hur kan jag göra bort mig ännu mer och förolämpa mer folk - precis det, jag vill att det ska sluta, om det har hänt och jag kanske har betett mig som ett riktigt arsle - JAG SÄGER URSÄKTA OCH FÖRLÅT NU, I SÅ FALL - OCH KAN SÄGA URSÄKTA OCH FÖRLÅT (OCH MENA DET) PERSONLIGEN OM DET SKULLE ÖNSKAS OCH FORDRAS. Så där nu klarade jag upp det dilemmat i huvudet tror jag.
Dylan & the Dead spelar Slow Train Coming på repeat på cd-spelaren och det är dags för kaffe. KNAPPT sovit i natt. Massa anspänning med arbetare. I alla fall jag slutar med raden i titel- I realized I need to write; despite rights or wrongs.