Poeter.se logo icon
Redan medlem?   Logga in




 

varit på sjukhus bra med hjärtat

tagit ekg blodtryck 120 65 på sjukhuset alt bra där alt bra med hjärtat.
ta mera blodprover i morgon sen ringer sjukhuset o berättat .kände ondskan . när jag satt på sjukhuset tänkte inte på dom sen börjar det direkt jag kommer in i köket .
det är hennes rök som gör mig sjuk hon förstår inte sa tilldom på sjukhuset kan inte andas måste gå till fläkten hela tiden när jag tappar andan jag måste äta bättre.
fet mat gärna olja i får inte gå ner mer väger 53 kg nu fråga om jag vile ha närings
drycker nej sa jag har haft det sen 2018 sen jag låg på intensivenfågade hur jag klarade av att ha fått stroke 2016 sen tarmblödningar 2018 sen hur jag klarade av bröstcancer 2024 sen hur jag klarade av att få opererat hjärta o pase macker - jag tänker på det ofta sa jag men livet måste gå vidare sen få e hur de går med min- bröstcancer vet ingenting vet bara att jag är så förbanad på denna käring som har jävlats med mig i så många år måste öppna få luft birgitta 8.9 2025 tid 15 16måndag
i dag är det 3 år min stora syster dog måste tända ett ljus för henne




Prosa av siv birgitta.a. VIP
Läst 63 gånger och applåderad av 3 personer
Publicerad 2025-09-08 15:17



Bookmark and Share


  alicja lappalainen VIP
GODA NYHETER. GRATTIS!
2025-09-08
  > Nästa text
< Föregående

siv birgitta.a.
siv birgitta.a. VIP