Synd Iran FAN Putin
Tråkigt! Sorligt! Synd!
Att IRAN inte har kärnvapen…!!!??? Irans Islam kommer att slå till mot USA/ISRAEL/DEMOKRATIN Och rensa existensen från ondskans ONDO satans religionen demokratin!
FAN PUTIN! Som har MASSA kärnvapen! Och inte slå till mot ISRAEL/ USA/EUROPA/ DEMOKRATIN/SVERIGE
För en bättre värld! För skärare värld! För mänsklighetens skull!
En värld utan våld och krig att leva i är omöjligt! En värld utan hat och hot att känna sig trygg i är omöjligt! En värld som alla har rätt att existera i (religion/tro/ideologi OSV) i är omöjligt!
Läs och se länge tillbaka i historian!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Som levererat många tyranner som USA/ISRAEL/UKRAINA/EU/NATO De blev bara till en del av en död äcklat/hatat/Hånat historia
FAN på all som gråter över Ukraina/Israel/USA ingen av dem gråter…. Över EU/NATO/DEMOKRATIN/VÄRLDEN eller någon annan Än de gråter över sig själva!
(USA först) talar den kristna sionisten och kräver, se hur han terroriserar hela världen (Israel först) och kommer evig att vara först krigar den sionisten demokratin för! (Ukraina först) talar jude styrt EU/NATO de slaktar sin medborgare för sionistens Ukraina
Härligt att se Ukraina demolerat och ukrainarnas hem/liv/framtid förstörda Det är vad Ukrainas sionists demokrat, jude har gjort i Gaza/Libanon/Iran… Som de gjorde mot IRAK på 1990 i Israel/USA/Sverige i terrordemokratins namn!
Gärna mera lidandet, död, gråtande sorg, saknande av sina kära i Ukraina! Gärna mera fattigdom, pedofil, bordeller, hemlösa, föräldralösa barn, barn som säljer sex etc Vill se Israel/USA/UKRAINA/EU/NATO/DEMOKRATIN går under för evig!
Iran slakats av judar och de sionist USA/EU/NATO/Sverige Afghanistan/Somalia/Irak/syrian, hela Arabvärlden var först som blev ockuperat av Israel/USA Se hur många basar har Israel/USA i mellanöstern… OKEJ tycker NATO LANDT Sverige
Borde INTE USA:s soldater vara i USA och inte över hela världen?????????????????? Borde INTE demokratin visa sina MUSKLAR mot Israel/USA tyranns diktaturs fascistmakt! Borde INTE de som tjatar om demokratin gör uppror mot sionismen för en rättvis värld!
En värld utan Jahve/Allah/USA/DEMOKRATIN I är mycket önskat! Då är världen är bara i frid och fred! Då inga nya tyranner/diktaturer/Amerikaner/judar/ bögar är som styr världen
Synd Iran FAN Putin!
Fri vers
av
Naji Yaaqoub
Läst 50 gånger Publicerad 2026-07-20 10:59 |
Nästa text
Föregående
Naji Yaaqoub
Senast publicerade
Djävulen främmande landet Sverige DUUUUUU! Om man är sur då är man BARA sur! Synd Iran FAN Putin Ur lidandet växer kravet på hat och hämnd Inte bara EN inte heller TVÅ utan TRE nya Hitler Kan vara svårt att motstå Sveriges stolthet mänsklighet heter VAPEN och slaveri Lägg inte sig i TACK!
Se alla
|